Podziękowanie dla leśników

11 lipca członkowie zarządu Koła Miłośników Lasu i Militariów LOK przy ATW w Olsztynie spotkali się z leśnikami z Nadleśnictwa Jagiełek aby podziękować za dotychczasową pomoc w realizacji planów pracy Koła.

Podczas narady w siedzibie Nadleśnictwa, Prezes Koła Anatol Leszczyński, sekretarz Stefania Jarczyk i Krystyna Leszczyńska wręczyli Nadleśniczemu Nadleśnictwa Pani Bożenie Przesław statuetkę, a wszystkim zgromadzonym leśnikom serdecznie podziękowali za przekazywaną wiedzę, gościnność i wsparcie finansowe. 

Dziękujemy!  

A dla przypomnienia parę danych dotyczących Nadleśnictwa Jagiełek

Nadleśnictwo Jagiełek położone jest na terenie Województwa Warmińsko -Mazurskiego w następujących gminach: Gietrzwałd, Grunwald, Olsztynek, Ostróda i Stawiguda. Siedziba Nadleśnictwa Jagiełek znajduje się w Olsztynku przy ul. Park 1. Powierzchnia ogólna Nadleśnictwa Jagiełek wynosi 11 771,49 ha w tym leśna 10 979,00 ha. Zasięg terytorialny to 218,48 km2. Nadleśnictwo składa się z jednego obrębu. Średnia lesistość wynosząca blisko 53 % znacznie przekracza lesistość województwa warmińsko-mazurskiego jak również kraju. W skład Nadleśnictwa wchodzi 8 leśnictw: Mitelki, Kieraj, Makruty, Wymój, Macierzanka, Jagiełek, Potok, Warlity oraz Szkółka Leśna.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.