Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszego Kolegi Antoniego Jarczyka wspaniałego, życzliwego, sympatycznego, dobrego człowieka, wieloletniego aktywnego członka Koła Miłośników Lasu i Militariów LOK w Olsztynie. Rodzinie Składamy wyrazy współczucia i łączymy się z nimi w żałobie Pożegnanie odbędzie się 13 sierpnia 2025 roku o godzinie 10.30 w kaplicy przy ulicy Poprzecznej w Olsztynie, […]
-
Jak ocenić wiek jelenia przed strzałem……. paź 9, 2016
-
Jeszcze troszeczkę lata paź 9, 2015
-
MÓJ LAS – konkurs przyrodniczo-leśny sty 19, 2019
-
Dokąd odlatują żurawie paź 2, 2017
-
Dekalog pogody ducha lip 5, 2019
-
Świat wokół nas – czapla siwa cze 16, 2026
-
Zebranie Koła cze 14, 2026
-
Podziękowanie dla Firmy KAPPA cze 3, 2026
-
Wędrujemy…….. cze 3, 2026
-
Anonimowy o Sobotni rajd 23 maja 2026
Było sympatycznie i cieplutko.Pogoda sprzyjała.Szkoda, (...)
-
Stefania o Życzenia
Dziekujemy za zyczenia niech sie nam wszystkim spelnia. Do (...)
-
Marzena o Ubieranie leśnej choinki z …….Mikołajem
Pięknie napisane: LAS łączy pokolenia
-
Kolorowanki o Braniewo – Pomnik Kresowych Żołnierzy Niezłomnych Wyklętych
Imponujące i poruszające miejsce. Dobrze, że takie (...)
-
Danuta Piotrowicz o Przybyli …..i zaśpiewali
Brakuje zdjęcia z Krysią i