Przez kilkanaście lat istnienia Koła Miłośników Lasu I Militariów LOK w Olsztynie, członkowie Koła w czasie sobotnich rajdów wędrują lasami, głównie Nadleśnictwa Kudypy. Podziwiamy lasy, które są piękne, zawsze inne w zależności od pory roku, czasem zbieramy grzyby…… Jednak trudno zauważyć zwierzęta, których mieszka tam dużo. Kudypskie lasy są zasobne w zwierzynę, z inwentaryzacji przeprowadzanych […]
-
Jak ocenić wiek jelenia przed strzałem……. paź 9, 2016
-
Jeszcze troszeczkę lata paź 9, 2015
-
MÓJ LAS – konkurs przyrodniczo-leśny sty 19, 2019
-
Dokąd odlatują żurawie paź 2, 2017
-
Dekalog pogody ducha lip 5, 2019
-
Świat wokół nas – czapla siwa cze 16, 2026
-
Zebranie Koła cze 14, 2026
-
Podziękowanie dla Firmy KAPPA cze 3, 2026
-
Wędrujemy…….. cze 3, 2026
-
Anonimowy o Sobotni rajd 23 maja 2026
Było sympatycznie i cieplutko.Pogoda sprzyjała.Szkoda, (...)
-
Stefania o Życzenia
Dziekujemy za zyczenia niech sie nam wszystkim spelnia. Do (...)
-
Marzena o Ubieranie leśnej choinki z …….Mikołajem
Pięknie napisane: LAS łączy pokolenia
-
Kolorowanki o Braniewo – Pomnik Kresowych Żołnierzy Niezłomnych Wyklętych
Imponujące i poruszające miejsce. Dobrze, że takie (...)
-
Danuta Piotrowicz o Przybyli …..i zaśpiewali
Brakuje zdjęcia z Krysią i