Zaproszenie

Zapraszamy do  zaprezentowania Waszych choinek. Wiemy, że pięknie udekorowane choinki zdobiły a może jeszcze zdobią Wasze mieszkania. Na pewno każda jest inna, a wszystkie są urocze. Pokażcie je innym członkom Koła !

Fotografie prosimy o przesłanie na  krystyna@kappa.pl . Mamy nadzieję, że zdjęć będzie dużo……będziemy je systematycznie umieszczać na stronie Koła.

 

No i mamy początek – zdjęcie choinki Wiesi i Jasia Filipków. Jest cudna, z mnóstwem ciekawych ozdób, zapewne zbieranych przez wiele lat.

 

Kaziu Miłowski przysłał nam piękną choinkę – ze wzruszeniem zobaczyłam łańcuch, który też robiłam jak byłam o wiele młodsza…………kolorowe paseczki papieru sklejało się ze sobą……………

 

 

 

 

 

 

Na bogato!  Antoniego i Stefani Jarczyków choinka ubrana w piękne delikatne ozdoby, ale pod choinką Mikołaj zostawił mnóstwo prezentów. Czyżby to była rekompensata za grzeczność przez cały rok ?

I jeszcze urocze zdjęcia, jakie przesłała sympatyczka naszego Koła z Białegostoku Grażynka Łapińska.

Jej synek Miłosz był już na tyle duży, że dzielnie pomagał przy strojeniu drzewka, a później  ze swoją siostrzyczką Magdą śpiewali kolędy i rozdawali prezenty zostawione przez Św. Mikołaja……

 

 

 

 

 

 

I choinka Adama ze Słup

 

 

Jeszcze jedna choinka – Jasi Dzierzbińskiej,  mała ale jaka urocza!

 

 

 

 

I zdjęcie przesłane przez Wiktorka i Arkadiusza Mrozowskich.Choinka piękna, super wigilijny nastrój, tyle smaczności, aż ślinka cieknie……….

Czekamy na „spóźnione” choinki. Namawiamy gorąco do nadsyłania…….a na razie choinka Krystyny i Anatola Leszczyńskich – prezes sam ją ubierał ! 

 

Mnóstwo ptaszków na choince Alicji, jak przystało na miłośnika lasu

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.