Zdjęcie swojej choinki przysłała Ola Tabor. Jest śliczna! Mamy już drugą od Wiesi i Jasia Filipków. Też piękna! Trzecia jest Krysi i Tolka Leszczyńskich…… W wielu kulturach drzewo, zwłaszcza iglaste, jest uważane za symbol życia i odradzania się, trwania i płodności. Jest to zasługą wiecznie zielonych gałązek, które nie tracą koloru nawet zimą. W […]
-
Jak ocenić wiek jelenia przed strzałem……. paź 9, 2016
-
Jeszcze troszeczkę lata paź 9, 2015
-
MÓJ LAS – konkurs przyrodniczo-leśny sty 19, 2019
-
Dokąd odlatują żurawie paź 2, 2017
-
Dekalog pogody ducha lip 5, 2019
-
Świat wokół nas – czapla siwa cze 16, 2026
-
Zebranie Koła cze 14, 2026
-
Podziękowanie dla Firmy KAPPA cze 3, 2026
-
Anonimowy o Sobotni rajd 23 maja 2026
Było sympatycznie i cieplutko.Pogoda sprzyjała.Szkoda, (...)
-
Stefania o Życzenia
Dziekujemy za zyczenia niech sie nam wszystkim spelnia. Do (...)
-
Marzena o Ubieranie leśnej choinki z …….Mikołajem
Pięknie napisane: LAS łączy pokolenia
-
Kolorowanki o Braniewo – Pomnik Kresowych Żołnierzy Niezłomnych Wyklętych
Imponujące i poruszające miejsce. Dobrze, że takie (...)
-
Danuta Piotrowicz o Przybyli …..i zaśpiewali
Brakuje zdjęcia z Krysią i