1 lutego 2024 roku, naszym gościem- wykładowcą była Pani Paulina Rutkowska odpowiadająca za Leśne Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach. Od lat odwiedzamy to niezwykłe miejsce, grupowo ale też indywidualnie. Od dwóch lat członkowie Koła Miłośników Lasu i Militariów LOK przy ATW w Olsztynie, obchodzą w Arboretum, w listopadzie Święto Niepodległości. Zauroczeni, obserwujemy zmiany. Doceniamy […]
-
Jak ocenić wiek jelenia przed strzałem……. paź 9, 2016
-
Jeszcze troszeczkę lata paź 9, 2015
-
MÓJ LAS – konkurs przyrodniczo-leśny sty 19, 2019
-
Dokąd odlatują żurawie paź 2, 2017
-
Dekalog pogody ducha lip 5, 2019
-
Świat wokół nas – czapla siwa cze 16, 2026
-
Zebranie Koła cze 14, 2026
-
Podziękowanie dla Firmy KAPPA cze 3, 2026
-
Anonimowy o Sobotni rajd 23 maja 2026
Było sympatycznie i cieplutko.Pogoda sprzyjała.Szkoda, (...)
-
Stefania o Życzenia
Dziekujemy za zyczenia niech sie nam wszystkim spelnia. Do (...)
-
Marzena o Ubieranie leśnej choinki z …….Mikołajem
Pięknie napisane: LAS łączy pokolenia
-
Kolorowanki o Braniewo – Pomnik Kresowych Żołnierzy Niezłomnych Wyklętych
Imponujące i poruszające miejsce. Dobrze, że takie (...)
-
Danuta Piotrowicz o Przybyli …..i zaśpiewali
Brakuje zdjęcia z Krysią i