29 czerwca 2026r.- w poniedziałek członkowie Koła Miłośników Lasu przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie wyjeżdżają na wycieczkę autokarową do Pieniężna.
Spotkanie wyjazdowe o godz. 7.45 – parking przy Teatrze Lalek ul. Głowackiego.
Ze względu na wysokie temperatury, prośba do uczestników wyprawy o założenie odpowiedniego stroju, wygodnych butów i zabranie napojów chłodzących.
Zdjęcie i informacje Anatol Leszczyński
