i zapachną drzewa,
aby było słychać,
jak Wam serce śpiewa !
Pogodnych, pięknych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku
członkom i sympatykom Koła oraz ich rodzinom życzy Zarząd
Było sympatycznie i cieplutko.Pogoda sprzyjała.Szkoda, (...)
Dziekujemy za zyczenia niech sie nam wszystkim spelnia. Do (...)
Pięknie napisane: LAS łączy pokolenia
Imponujące i poruszające miejsce. Dobrze, że takie (...)
Brakuje zdjęcia z Krysią i
