Zebranie Koła 7 luty 2019

 

W ramach czwartków ekologicznych, odbyło się kolejne spotkanie w RDLP w Olsztynie członków Koła Miłośników Lasu i Militariów LOK przy ATW w Olsztynie. Wszyscy uczestnicy z ogromnym zainteresowaniem przyjęli wykład Pana Andrzeja Sobani  na temat: „Dobre zioło nie jest złe”. Dowiedzieliśmy się wiele o leczniczych właściwościach ziół, ale jak uprzedzał Pan Andrzej, że z ziołami nie należy przesadzać. Zioła , to też lekarstwa i trzeba ich „używać z głową”.

W części organizacyjnej spotkania  skarbnik Koła Teresa Gołębiewska przedstawiła sprawozdanie finansowe za 2018 roku, prezes Anatol Leszczyński omówił wykonanie planu pracy w styczniu 2019 i zamierzenia w lutym, wręczono medale i upominki dla zwycięzców ” Zimowego Rajdu na Orientację” /Stefania Jarczyk, Zofia Romanowska, Bogdan Szut, Waldemar Chrzanowski, Anatol Leszczyński/ , rajdu  „Bazia” /Aleksander Gębicki,Zofia Romanowska, Danuta Horszwald/ i konkursu przyrodniczo-leśnego ” Leśne tropy” /Grzegorz Kluczek, Stefania Jarczyk, Danuta Horszwald/.

W lutym zapraszamy 23.02.2019 na sobotni rajd , zbiórka – godzina 10.00 na przystanku autobusów w Kortowie, a 16 lutego – godzina 11.00 na Walentynki Koła – biesiada , kulig, grill u Kojrysa. Organizują Rysia i Michał Kłębukowscy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.