Węże i maszkary

Zawsze miałam uraz do wszystkiego co się wije, obojętnie czy to był mały robaczek, jaszczurka czy coś jeszcze większego. Niestety będę musiała się przemóc i pokochać  te obrzydlistwa i inne maszkary. które zagościły ostatnio na naszej działce……A żeby nie było tak strasznie – kilka żartów…….

 • Myśliwy opowiada swoją przygodę z  wężem – okularnikiem:
  – Bestia zaatakowała mnie, gdy spałem. Błyskawicznie oplotła mnie swoim cielskiem.
  – Jak się od niego uwolniłeś?
  – Zrzuciłem mu z nosa okulary i zanim je znalazł, byłem już daleko!
 • Masztalski i Ecik słuchają opowieści Zygusia Materzoka o jego przygodzie w dżungli. – Patrza, a przede mną pieronowo wielki boa! Struchlałech ze strachu. A tu ci wychodzi fakir. Ino gwizdnął i boa zniknął. – To jeszcze nic – wtrącił Ecik. – Moja staro miała takiego boa i poszli my na dancing. Przewiesiła boa przez krzesło i nikt nie gwizdnął, a boa zniknął.
 • Wędkarz wybrał się na połów. Gdy doszedł nad rzekę stwierdził, że zapomniał zanęty. Wracać mu się nie chciało. Rozejrzał się i zobaczył małego węża, który akurat upolował robaka. Zabrał mu tego robaka, ale jakoś żal mu się zrobiło węża. Otworzył puszkę z piwem i wlał wężowi parę łyczków. Wąż przełknął i zniknął w gęstwinie. Godzinę później wędkarz poczuł stukanie w nogę. Patrzy, a to ten sam wąż, trzymający w pysku trzy kolejne robaki.

 

2 komentarze do “Węże i maszkary

 1. A ja myślałam, że to będzie działka bajkowa. Nie widzę ofiary wypadku,która jechała ratować Czerwonego Kapturka chyba się już pozbierała. Widzę, że teraz wkroczyły węże i ośmiornica. Tak szybko u Was się zmienia na działce , że nie nadążam za tymi zmianami. A może będzie jeszcze coś nowego?
  pozdrawiamy Wiesia z Jasiem

 2. A ja myślałam, że to będzie działka bajkowa. Nie widzę ofiary wypadku,która jechała ratować Czerwonego Kapturka chyba się już pozbierała. Widzę, że teraz wkroczyły węże i ośmiornica. Tak szybko u Was się zmienia na działce , że nie nadążam za tymi zmianami. A może będzie jeszcze coś nowego?
  pozdrawiamy Wiesia z Jasiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *