Maryla pozdrawia serdecznie świątecznie

Drodzy koledzy i przyjaciele z Koła Miłośników Lasu i Militariów,

Już tylko tydzień dzieli nas od najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Chcemy ten czas pamiętać jako spotkania w gronie rodzinnym przy wigilijnym stole. Ale też dobrze pamiętamy nasze spotkania grudniowe, kiedy podczas leśnych spacerów zawieszaliśmy na choinkach w pobliskim lesie „prezenty” dla zwierzątek. Nasz Szef Tolek wytrwale organizował takie liczne piesze wycieczki grona Miłośników Lasu. Teraz kiedy trwamy w czasie pandemii takie przyjemności możemy tylko powspominać.

Ale bywają różne zdarzenia i chmury urwiste przed burzą i urokliwe zachody słońca na naszej pięknej WARMII a też miejmy nadzieję, że nasz niezmordowany Szef Tolek zorganizuje, jak to tylko będzie możliwe, wyprawę do źródeł Łyny , choć również nasze piękne lotnisko w Szymanach zaprosić nas może na niedrogie podniebne przeloty…….

 

 

 

 

Mam też na koniec dla Was Kochani zagadkę:

– kto pamięta kiedy i gdzie tak się gościliśmy?…….

Życzę serdecznie grupie zapaleńców skupionych w naszym Kole, w którym nerw utrzymuje Tolek i Krysia, również teraz kiedy nie możemy się spotykać, aby czas Świąt Bożego Narodzenia pozwolił cieszyć się tym co już za nami, lecz też dał szansę na nadzieję o innych lepszych chwilach wywołujących zadowolenie.

Serdecznie świątecznie pozdrawiam –

Maryla Soral-Śmietana

1 komentarz do “Maryla pozdrawia serdecznie świątecznie

  1. . Zdjęcie przypomina Nasz wyjazd do zaprzyjaźnionego Nadleśnictwie Jagiełek w dniu 25.04.2015roku. Jak przypominam pogoda dopisała, kiełbasa była smaczna, kawa i herbata gorąca a uczestnicy zadowoleni.
    Dla wielu jest brak takich wyjazdów, miejmy nadzieję że w 2021r. będziemy mogli realizować plan pracy Koła.
    Do spotkania na szlaku!
    Pozdrawiam TL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.