W noc andrzejkową warto powróżyć……..

Przed nami noc andrzejkowa – 29/30 listopada, więc może jeszcze warto wywróżyć sobie przyszłość?

 A jakie mogą mieć znaczenia wywróżone kształty wosków ?

Jabłko

Jeżeli powstały kształt przypomina jabłko, to spodziewaj się romansu w przyszłym roku.

But

Jeżeli Twoje andrzejkowe wróżby przypominają symbol buta, to wiedz, że jest to sygnał, wskazujący, iż w końcu uda Ci się rozwiązać problemy ze swoim życiem.

Motyl

Bardzo pozytywny symbol, który powinien Cię ucieszyć. Jeśli go zobaczysz podczas lania wosku, wiedz, że czeka Cię dobry czas. To szansa na rozwijanie własnych talentów.

Koło

Koło to dobry znak. Niedokończone sprawy pozytywnie się rozwiążą. Zakończysz wszelkie, przeciągające się w czasie spory

Wąż

Andrzejkowe lanie wosku przez klucz może być także zapowiedzią nieprzyjemnych rzeczy, które podzieją się w Twoim otoczeniu. Woskowa rzeźba przypominająca węża symbolizuje ludzi, którzy działają na Twoją niekorzyść. Ten kształt to również znak, abyś zwrócił większą uwagę na kondycję swojego zdrowia.

Gwiazda

Lanie wosku i powstała w trakcie tej zabawy gwiazda jest symbolem szczęścia i miłości, jakie na Ciebie czekają w kolejnym roku. Możesz spodziewać się budowania dobrych relacji z innymi ludźmi.

Kot

Gdy ulana z wosku figura przypomina Ci kota – wiedz, że masz ogromną szansę na poznanie istotnej osoby w swoim życiu. Jednak z powodu wielu obowiązków nie będziesz mógł wejść w stały związek.

Góra

Góra jest czymś pośrednim między dobrym a złym. Dlaczego? Z jednej strony oznacza sukces, który na Ciebie czeka. Z drugiej jednak to symbol ciężkiej pracy, która pochłonie sporo Twojego wysiłku oraz czasu.

Pierścień

Wróżby na andrzejki mogą ukazać nam pierścień. Ma on podobny, mieszany wydźwięk co symbol góry. Samotnikom wróży coś dobrego – może czas na zmianę stanu cywilnego, zaręczyny? Niestety osoby, które już ślub mają za sobą, mogą obawiać się najgorszego. Symbol pierścienia oznacza zwykle dla nich koniec aktualnego związku.

Kwiat

Kwiat zapowiada lepsze chwile, urlop na łonie natury, obcowanie ze sztuką i muzyką oraz teatrem. Miej oczy szeroko otwarte, bo na Twojej drodze pojawi się osoba, która będzie inspiracją i zachętą do samorealizacji.

Lanie wosku online

Andrzejki to nie tylko tradycyjne lanie wosku. Wróżby online zyskują coraz większą popularność wśród wielu osób. Jest to ciekawa alternatywa dla zwykłej imprezy, jeżeli nie możesz spotkać się ze swoimi znajomymi. Zaproś ich do wirtualnej zabawy i rozpocznijcie lanie wosku online. Wciśnij start, a komputer wygeneruje wosk lejący się przez dziurkę od klucza. Następnie kliknij stop, aby powstała konkretna figura. Taka forma zabawy może być świetną propozycją dla dzieci, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o ich ewentualne oparzenia gorącym woskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *