Lifting na 10-lecie

Mamy nadzieję, że wakacje się udały, że wszyscy członkowie Koła Miłośników Lasu i Militariów LOK przy ATW w Olsztynie wypoczęli, a teraz do „roboty”. Zajęcia zaczynamy tradycyjnie w pierwszy czwartek miesiąca tj. 3 października 2019 r, na spotkaniu w RDLP w Olsztynie o godzinie 15.00.

My wypoczywaliśmy, a w tym czasie  nasza strona internetowa przeszła mały lifting.  Uaktualniony został program Word Press, na którym pracuje nasza strona. Zostały uaktualnione wszystkie dodatki i pojawił się nowy wygląd strony. Strona poprawnie wyświetla się także na komórkach i tabletach. Samo się nie zrobiło. Napracowali się pracownicy Firmy Kappa, której właścicielami są Tomasz Kicowski i Beata Staroń Kicowska.  Serdecznie dziękujemy Firmie z Łodzi za wieloletni sponsoring na rzecz Koła. Przypomnę, że strona internetowa działa od 31 marca 2013 roku. Właśnie dzięki  Tomkowi, który podjął się zainstalowania koniecznych programów, założenia strony, przeszkolenia…. i utrzymywania strony na serwerach swojej Firmy – nieodpłatnie. Na bieżąco służy też pomocą  w razie jakichkolwiek problemów, a wiadomo w ciągu 6 lat zdarzały się.

Dziękujemy !

 

3 komentarze do “Lifting na 10-lecie

  1. Gratulacje. Strona od początku działa wspaniale. podziękowania dla \\\\\\\\\\\\\\\\tomka, a przede wszystkim dla Krysi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.