Zmiany w RDLP w Olsztynie

12 maja br. Dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie został Adam Roczniak.

Adam Roczniak na stanowisku Dyrektora RDLP w Olsztynie zastąpił Mariusza Orzechowskiego, który objął stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Kudypy.

W związku z tak ważnymi zmianami personalnymi w instytucjach z którymi współpracujemy od  początku naszej działalności, Prezes Koła Anatol Leszczyński spotkał się  z Panem Adamem Roczniakiem aby przedstawić działalność Koła Miłośników Lasu i Militariów LOK przy ATW w Olsztynie i poprosić o dalszą pomoc i wsparcie pracy Koła. Dyrektor RDLP  bardzo przychylnie ustosunkował się do naszej prośby. Następne spotkanie odbyło się w Nadleśnictwie Kudypy z Nadleśniczym Mariuszem Orzechowskim, któremu Prezes podziękował za przychylne podejście do KMLiM, podczas jego pracy na stanowisku Dyrektora RDLP w Olsztynie i prosząc o dalszą współpracę, tym razem z Nadleśnictwem Kudypy. Pan Mariusz Orzechowski, doskonalenie znając  pracę  naszego Koła bardzo pozytywnie odniósł się do naszego wystąpienia.

Jak widać wszystko powinno ułożyć się bardzo dobrze i po wakacjach wrócimy do realizacji naszego planu pracy….. zebrania, rajdy, wycieczki, konkursy….. Mamy nadzieję, że epidemia naprawdę wygaśnie i będziemy mogli normalnie żyć – spotykać się w naszym gronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *