Leśnicy na medal

Zapraszamy na stronę internetową RDLP w Olsztynie, gdzie rzecznik Adam Pietrzak umieścił informacje o wyjątkowej uroczystości, która miała miejsce w siedzibie Dyrekcji 17 września 2020 roku.

„Zasłużeni dla Ligi Obrony Kraju leśnicy – z Dyrektorem RDLP w Olsztynie Adamem Roczniakiem na czele – otrzymali honorowe odznaczenia i medale.

Korzystamy z waszej gościnności i wiedzy. Cieszę się, że mamy okazję wam za to podziękować – mówił wręczając odznaczenia i medale przyznawane przez Ligę Ochrony Kraju, Anatol Leszczyński, prezes Koła Miłośników Lasu i Militariów LOK przy Akademii Trzeciego Wieku w Olsztynie. Seniorzy skupieni wokół ATW od kilku lat regularnie spotykają się na wykładach prowadzonych przez olsztyńskich leśników, czy też zwiedzają najciekawsze miejsca w nadleśnictwach olsztyńskiej dyrekcji. – Jestem dumny ze wszystkich leśników, którzy wspierają działalność Koło Miłośników Lasu. Ze swojej strony deklaruję dalszą, owocną współpracę – powiedział w imieniu wszystkich wyróżnionych Adam Roczniak, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie.”

Przypominamy, że w tym roku – 8 kwietnia minęła 11 rocznica powstania naszego Koła. Z tej okazji na wniosek prezesa Anatola Leszczyńskiego organizacja LOK  wyróżniła zasłużonych dla naszej organizacji przyjaciół, sponsorów, członków Koła. Dzięki tym osobom i organizacjom możemy realizować w kolejnych latach bardzo ambitne plany działania.  Wszystkim serdecznie dziękujemy! Mimo trudnej sytuacji z powodu pandemii staramy się z wyróżnieniami dotrzeć do wszystkich zainteresowanych. I właśnie 17 września podziękowaliśmy leśnikom.  Otrzymali :

 

Złoty medal „Za Zasługi Dla Ligi Obrony Kraju”

 1. Wojciech Dąbrowski – Nadleśnictwo Kudypy
 2. Arkadiusz Mrozowski- RDLP Olsztyn

Brązowy Krzyż Zasługi

 1. Zdzisław Stoliński – Nadleśnictwo Kudypy

Srebrna Odznaka ” Zasłużony Działacz LOK”

 1. Anna Paprocka – Nadleśnictwo Stare Jabłonki
 2. Małgorzata Błyskun – Nadleśnictwo Wipsowo
 3. Justyna Haładaj – RDLP Olsztyn
 4. Adam Roczniak – RDLP Olsztyn
 5. Jarosław Naugebauer – Nadleśnictwo Stare Jabłonki
 6. Jacek Roman Schillin – Nadleśnictwo Jagiełek
 7. Piotr Laska – Nadleśnictwo Jagiełek
 8. Mariusz Szczawiński – Nadleśnictwo Lidzbark

 

    Złotym Medalem pamiątkowym z okazji  „100 Rocznicy Bitwy Warszawskiej „ wyróżniono następujące osoby:

 1. Adam Roczniak – RDLP Olsztyn
 2. Adam Siemakowicz – RDLP Olsztyn

1 komentarz do “Leśnicy na medal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.