Zaczynamy od 1 września

Jak zaczęła się pandemia, chroniąc nas wszystkich, ograniczono, a wręcz zakazano wszelkich spotkań. Od 1 lutego 2020 – właściwie zamknięto nas w domu. Dla nas – członków Koła Miłośników Lasu i Militariów LOK w Olsztynie  – ludzi bardzo aktywnych, było to szczególnie trudno. Kontaktowaliśmy się telefonicznie, poprzez stronę internetową, czasem …………jak słyszymy w lesie……., ale o ile to prawda ? z inicjatywy niewielu osób.

Jako organizacja zawiesiliśmy nasze spotkania.

Aktualnie sytuacja się zmieniła, oby na zawsze. 6 sierpnia 2021, na spotkaniu Zarządu Koła podjęło uchwałę o rozpoczęciu pracy od 1 września 2021 roku. Kontynuację działalności Koła rozpoczniemy zebraniem w RDLP w Olsztynie 2 września 2021 roku, o godzinie 15,00. Porozmawiamy o planowanych wydarzeniach, jeszcze w tym roku, m.in. o sobotnich rajdach ekologicznych , treningach strzeleckich,  zwiedzeniu starego nadleśnictwa w nowej pięknej siedzibie…………

Zapraszamy na zebranie. Pamiętajmy o zachowaniu przepisów covidowych /każdy musi mieć maseczkę zakrywającą nos i usta/.

Z powyższą informacją prosimy podzielić się z innymi członkami Koła. Nie wszyscy mają dostęp do internetu, więc może najlepiej będzie jak przekażemy zaproszenie na zebranie „pocztą pantoflową”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.