Pierwszy sobotni rajd 2023

Lata lecą…….Kolejny rok działalności Koła Miłośników Lasu i Militariów LOK przy ATW w Olsztynie rozpoczęty.  Trochę mokro? No bo chyba nie za zimno – przecież to styczeń. Część z nas wyjechała na zimowy odpoczynek a niektórzy musieli zająć się rodziną co to zjechała na święta i trochę się zasiedziała…..   Nie było nas dużo na pierwszym rajdzie zimowym w 2023 roku. Mam nadzieję, że się w końcu pozbieramy i w następne soboty ruszymy na kąpiele leśne w większym gronie. A warto ! Las jest piękny o każdej porze roku, a czyste powietrze i spędzenie czasu  w przyjaznym gronie bezcenne. A więc do zobaczenia !

1 komentarz do “Pierwszy sobotni rajd 2023

  1. Serdeczne gratulacje składam naszemu Prezesowi, który został dostrzeżony w Jego staraniach o przyrodę naszego pięknego regionu i uhonorowano Go znamienitym odznaczeniem.
    Członkowie Koła doceniają społeczne oddanie zarówno Prezesa Anatola jak i małżonki Krystyny wspaniale redagującej stronę internetową naszego Koła. A więc z początkiem roku życzę zarządowi pod kierownictwem Tolka z aktywnym udziałem Krysi, aby nie tracili sił i chcieli nam „miłościwie panować” na dalszy czas……
    Pozdrawiam i do kolejnych spotkań na łonie przyrody – Maryla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *